همایش یک روزه روش های نوین تنظیم خانواده و فلسفه زیست شناسی

جلسه در حضور همکاران محترم عضو انجمن از سراسراستان با پخش سرود جمهوری اسلامی و تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید آغاز گردید. سپس آقای جوکار(یکی از اعضای اجرایی قبلی انجمن) ضمن تقدیر و تشکر از حضور صمیمانه ی همکاران در این جلسه، برنامه های این گردهمایی را به طور خلاصه معرفی کردند.

سپس آقای نوروزی معاونت محترم پژوهشی سازمان بیاناتی در مورداهمیت جایگاه انجمن علمی آموزشی در همکاری و مشورت دادن به شورای آموزش و پرورش ، فعال کردن معلمان در راستای نقد و بررسی کتب درسی و ارائه طرح های پژوهشی و مقالات علمی، بررسی علل افت تحصیلی، ارائه راهکار در بهتر شدن برنامه های درسی، براه اندازی سایت های آموزشی مناسب و مفید و بالاخره انتشار نشریات مفید سخن گفتند.

سپس آقای دکتر یزدان خوری مربی ارشد مرکز بهداشت استان ضمن بیان خاطره ای از دوران دبیرستان خود برای معلمان، سخنرانی خود را پیرامون روش های نوین تنظیم خانواده به کمک پاورپوینت ارائه کردند که بسیار مفید واقع شد.

پس از برگزاری نماز وصرف ناهار پای سخنرانی دلنشین دکتر شادمان شکروی پیرامون نگرشی نوین برفلسفه ی زیست شناسی نشستیم.

سپس آقای لقمان کلته دبیر انجمن فعالیت های انجمن در طی سال های گذشته را تشریح کردند و پس از عضو گیری جدید، و کاندید شدن برخی دوستان، رأی گیری برای انتخاب اعضای اجرایی جدید انجام گرفت که در پایان اعضای جدید به شرح ذیل انتخاب شدند:

1- ابراهیم جوکار دبیر انجمن

2- رقیه شمالی   عضو انجمن

3- شهناز مبرا -  عضو انجمن

4- مهران داوری فر -  عضو انجمن

5-   مطهره صامت -  عضو انجمن

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 23 بازدید